DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Nasz przepis na zawodowy sukces? 100% autentyczności!

A ponadto:

– jasne zasady pracy

– możliwość ciągłego rozwoju

oraz

– towarzystwo ludzi, których łączy prawdziwa pasja

Zainteresowany? Świetnie!

Sprawdź oferty, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Mamy sporo propozycji, więc wybierz te, które Ci szczególnie pasują.

Masz już konto? Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

KOGO SZUKAMY?

Stawiamy na ludzi, którzy tak jak my, angażują się w swoją pracę, i dla których jest ona pasją.

Wiadomo, że najważniejsi są Goście, którzy każdego dnia odwiedzają nasze restauracje, dlatego najwięcej satysfakcji daje nam widok ich zadowolonych twarzy.

Zależy nam na budowaniu zespołów, w których wszyscy współpracują i mogą liczyć na siebie nawzajem. Dzięki pozytywnej energii i koleżeńskim relacjom tworzymy wyjątkową atmosferę pracy, a co za tym idzie – wyjątkowy klimat naszych restauracji.

Jeśli:

– odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy,

– jesteś otwarty na ciągły rozwój,

– lubisz wyzwania ,

– szukasz miejsca, gdzie to wszystko będzie możliwe…

Dobrze trafiłeś – czekamy właśnie na Ciebie!

PRACA DOSTOSOWANA DO TWOJEGO ŻYCIA

Jesteś studentem?

Masz zobowiązania rodzinne lub hobby, któremu chcesz poświęcać czas?

Dajemy Ci możliwość elastycznych godzin pracy.

Wiemy, jak ważne jest dostosowanie pracy do indywidualnych potrzeb. Zależy nam , abyś miał możliwość pielęgnowania swoich pasji oraz umiejętności, bo dzięki temu wnosisz więcej do naszego zespołu.

Oferujemy i gwarantujemy:

– dogodne godziny pracy,

– przejrzyste zasady współpracy.

Wszystko po to, byś czuł się komfortowo, decydując się na współpracę z nami.

„Myślałem, że studiując na drugim roku i trenując amatorsko sztuki walki, nie mam szans na znalezienie stałej pracy, którą połączę z moimi obowiązkami. Koleżanka poleciła mi KFC i po spotkaniu z Kierowniczką, wiedziałem, że się da! Ustaliliśmy wspólnie moją dyspozycyjność i obecnie pracuję na pół etatu. Grafik układany jest z tygodnia na tydzień, więc jeśli wypadają mi jakieś zawody, mogę dodatkowo poprosić o wolne. Bardzo się cieszę, że tak szybko mogę zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe, a także zarabiać na codzienne wydatki.”

MASZ GWARANCJĘ ROZWOJU, GDY OCZEKUJESZ WIĘCEJ

Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy szkolenia wprowadzające oraz rozwijające ich umiejętności.

Korzystamy z nowoczesnych technik nauki, tj.:

– e-learning

– szkolenia w miejscu pracy

– zajęcia w klasach

– symulacje

– samodzielna nauka

Użycie nudnych podręczników szkoleniowych ograniczamy do minimum!

Jeżeli SZUKASZ CZEGOŚ WIĘCEJ, to właśnie KFC może Ci zaoferować jasną ścieżkę kariery.

Dołącz do naszego zespołu i wkrocz na drogę rozwoju zawodowego. Tylko od Ciebie zależy, jak szybko awansujesz i jakie stanowisko obejmiesz. W Polsce rocznie kilkuset pracowników KFC awansuje na stanowiska menadżerskie! My zawsze pomagamy im osiągać zawodowe cele.

„Kiedy zaczynałam pracę w KFC jako Pracownik Restauracji, nie spodziewałam się, że tak szybko awansuję. Dobrze czułam się pomagając innym pracownikom i dlatego dostałam możliwość spróbowania swoich sił na stanowisku Instruktora. Zaliczyłam testy ze standardów KFC i przeszłam certyfikację, dzięki czemu mogłam szkolić nowych kolegów czy też brać aktywny udział w zebraniach. Obecnie jestem Kierownikiem Zmiany – wykorzystuję moje zdolności przywódcze i mam wpływ na budowanie zgranego, fajnego zespołu.

KFC TO LUDZIE, CENIMY SIEBIE NAWZAJEM

W KFC wierzymy, że wszystko jest możliwe.

Jako zespół jesteśmy w stanie osiągnąć każdy cel – dzięki kulturze pracy opartej na Naszych Naczelnych Wartościach. Są nimi:

Orientacja na Klienta, Doskonałość operacyjna, Ambitne cele, Informacja zwrotna, Zobowiązanie wobec ludzi, Pozytywna energia, Można na nas polegać oraz Zyskowność.

Jeśli chcesz dołączyć do wyjątkowej ekipy, praca w KFC jest czymś dla Ciebie!

Spotkasz tu ludzi z poczuciem humoru, wiarą w swoje umiejętności i ogromną pozytywną energią. Już przestaliśmy liczyć, ile nowych przyjaźni zawiązało się w naszych restauracjach J.

„Moja ekipa z KFC jest trochę jak druga rodzina. Często spędzamy wspólnie czas także po godzinach. Wieczorne wyjścia, kino, a nawet wspólne weekendowe wycieczki – to u nas standard! Jesteśmy zgranym teamem – dobrze zintegrowanym. Mamy imprezy pracownicze, w restauracji świętujemy nasze urodziny, organizujemy wewnętrzną ligę gry w bilard. Nie możemy narzekać na nudę!”

COŚ EKSTRA

KFC to międzynarodową i dynamicznie rozwijająca się firma. Praca tutaj to także przepustka do innych korzyści i atrakcji:

-premii uznaniowych

– kart sportowych

– programów z nagrodami

– i wielu, wielu innych

Jako członek teamu KFC otrzymasz ponadto 25% zniżkę obowiązującą nie tylko w restauracjach KFC, ale we wszystkich restauracjach AmRest – Pizza Hut, Burger King oraz Starbucks.

Masz już konto? Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się