Poznaj nas lepiej

CZY WIESZ, ŻE KFC ROZROSŁO SIĘ JUŻ DO 18 000 RESTAURACJI NA CAŁYM ŚWIECIE?

Jesteśmy w ponad 100 krajach, a każdego dnia odwiedza nas kilkanaście milionów klientów. Aż trudno dziś uwierzyć, że w 1930 roku, gdy Harland Sanders zakładał pierwszą restaurację KFC, miał tylko wyjątkowy przepis na kurczaka i ogromną wiarę, że odniesie sukces.

Od początku przyświecała mu również jedna zasada, której był wierny, i której bezwzględnie przestrzegał: 

„W TO, CO ROBISZ, ANGAŻUJ SIĘ MAKSYMALNIE I RÓB TO JAK NAJLEPIEJ!”

Dziś, mimo że od tamtej pory minęło już wiele lat, nadal ją wyznajemy. Wierzymy, że to właśnie ona stoi za sukcesem KFC i za jej sprawą tak wielu ludzi wybiera dziś nasze restauracje – tu czując się komfortowo, ufając nam i doceniając nasze starania.

OTO NASZA HISTORIA

KFC to lokalne produkty
w najlepszym wydaniu

Gdziekolwiek jesteś, możesz być pewien, że jedzenie,
które podamy Ci w KFC, będzie zawsze świeże,
przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw.
Bo tylko takie smakuje najlepiej.

ty pytasz, my odpowiadamy

DRÓB

Nasze kurczaki pochodzą z polskich, certyfikowanych firm, które zobowiązane są do przestrzegania ścisłych norm dotyczących warunków hodowli i odpowiedniego zaplecza. Właśnie stamtąd, co najmniej dwa razy w tygodniu, wyruszają dostawy, które trafiają do restauracji KFC. Przywiązując ogromną wagę do naszych standardów, dbamy o świeżość i jakość mięsa.

Nie. Nasze kurczaki pochodzą z najlepszych i certyfikowanych hodowli w Polsce. Nasi dostawcy są zobowiązani do przestrzegania ścisłych norm dotyczących warunków hodowli i odpowiedniego zaplecza.

Mięso przechowywane jest w chłodni w temperaturze od +1 do +4 stopni C. To gwarantuje świeżość i bezpieczeństwo produktu.

DOSTAWCY

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, certyfikowanymi dostawcami. Dlatego możesz mieć pewność, że mięso i wszystkie warzywa wykorzystywane w naszych restauracjach pochodzą wyłącznie od hodowców i producentów, których znamy od lat i darzymy pełnym zaufaniem. Wiemy, że są to ludzie, dla których świeżość i jakość są wartościami priorytetowymi, tak jak dla nas.

Nasi lokalni dostawcy przywożą swoje świeże produkty dwa razy w tygodniu.

STANDARDY

W każdej restauracji KFC kontrole realizowane są poprzez audyt wewnętrzny CER oraz zewnętrzny FSCC co najmniej 2 razy w roku. Oceniane są standardy operacyjne, jakościowe oraz czystość restauracji.

Zgodnie z obowiązującym prawem podajemy skład produktów opakowanych, ewentualną zawartość alergenów, sposób przechowywania oraz dane na temat producenta. Dla produktów sprzedawanych w restauracjach, na odwrocie podkładek na tacę znajdują się informacje na temat składu, wartości odżywczych oraz występowania alergenów.

Znaczna część niesprzedanych gotowych produktów z kurczaka trafia do potrzebujących – organizacji społecznych i instytucji charytatywnych – przy współpracy z Bankami Żywności.  W 2017 r. 193 restauracje z 230 wszystkich lokali KFC w Polsce uczestniczyły w programie, przekazując łącznie w skali roku 125 ton gotowej żywności. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Pozostałe niesprzedane produkty odbierane są z naszych restauracji przez firmy zajmujące się odbiorem odpadów gastronomicznych.

Wszystkie nasze restauracje są na bieżąco sprzątane w trakcie dnia oraz gruntownie sprzątane po zamknięciu lokalu.

Podczas wizyty w restauracji prosimy o kontakt z pracownikiem, który przyjmował zamówienie. Przypominamy też o możliwości złożenia reklamacji poprzez nasz formularz kontaktowy: http://kfc.pl/kontakt/.

MENU

Informacje dotyczące wartości odżywczych oraz alergenów znajdziesz tutaj oraz w restauracjach na odwrocie podkładki na tacę.

Większość naszych produktów zawiera nabiał. Jeżeli jesteś na diecie, która wyklucza jego obecność, zapoznaj się z tabelą wartości odżywczych oraz alergenów.

Niektóre z naszych produktów zawierają gluten. Jeżeli jesteś na diecie bezglutenowej, zapoznaj się z tabelą wartości odżywczych oraz alergenów. Dzięki niej wybierzesz z naszego menu alternatywny produkt.

Nie wszystkie nasze produkty zawierają mięso. W kanapkach Zinger oraz Twister Classic wprowadziliśmy możliwość wymiany mięsa na placek ziemniaczany. Dodatkowo, w naszym menu znajdziecie produkty typowo bezmięsne, np. kolbę kukurydzy, frytki, a przede wszystkim sałatki.

W naszych restauracjach używamy płynnego oleju w 100% pochodzenia roślinnego.

Zużyty olej jest odbierany z naszych restauracji przez firmę zewnętrzną, a następnie wykorzystywany jest do ponownego przetworzenia na biokomponenty do paliw.

Cieszymy się, że są dania, które znikając z menu, pozostają w pamięci gości. W wielu przypadkach odpowiadamy na ich apele i wprowadzamy je podobnie, np. Mega Pocket i Qurrito. Zachęcamy do śledzenia nowości na stronie internetowej KFC.

INNE

Nasza sekretna panierka to mieszanka 11 ziół i przypraw, które skomponował Pułkownik Harland Sanders, tworząc słynną „Original Recipe”. Receptura zapisana wówczas ołówkiem na skrawku papieru do dziś pozostaje niezmieniona i ściśle tajna.

Zapraszamy do naszych restauracji zlokalizowanych w całej Polsce.
www.kfc.pl/restauracje

Tak, realizujemy dostawy do domu. Szczegółową mapę zasięgu usługi KFC dostawa znajdziesz tutaj.

Zasięg obszaru, w którym dostępna jest oferta dostawy wynika z dbałości o jakość naszych produktów. Musimy być pewni, że w czasie dostarczania zamówienia, posiłki nie utracą swojej jakości. W związku z ciągłym rozwojem sieci stopniowo zwiększamy zasięg dostawy. O wszystkich zmianach będziemy informować na stronie internetowej oraz fanpage’u na Facebooku.

Produkty w restauracjach KFC są ręcznie przygotowywane przez kucharza tuż przed podaniem, dlatego kawałki mięsa czy warzyw mogą mieć różne kształty. Jeżeli jednak zamówiony produkt nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący, zawsze możesz poprosić o wymianę na inny.

KFC to wyjątkowe standardy produktów i usług

LOKALNE JEST NAJLEPSZE

LOKALNE
JEST NAJLEPSZE

Mięso w naszych restauracjach pochodzi wyłącznie z lokalnych i sprawdzonych hodowli. Chcemy serwować tylko najlepsze naturalne produkty, dlatego zawsze wybieramy najbardziej cenionych dostawców.

ŚWIEŻOŚĆ PONAD WSZYSTKO

ŚWIEŻOŚĆ
PONAD WSZYSTKO

Jesteśmy pewni, że bez świeżych składników nie ma dobrego posiłku. To proste.
Dlatego produkty do naszych restauracji są dostarczane kilka razy w tygodniu.

PRZYGOTOWANE PRZED PODANIEM

PRZYGOTOWANE
PRZED PODANIEM

Codziennie sami ręcznie przygotowujemy mięso: panierujemy je, smażymy i grillujemy.
Robimy wszystko od podstaw – dlatego smakuje tak doskonale.

Nasze biuro prasowe

Specjalnie dla Ciebie przygotowujemy materiały prasowe. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na nasz temat, pobierz przygotowaną przez nas paczkę. Znajdziesz w niej notatkę o marce, materiały graficzne oraz zdjęcia ilustrujące. Jeśli okaże się, że potrzebujesz czegoś więcej, skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy coś odpowiedniego.

AmKarta

Chcesz zrobić prezent pracownikom, ale nie masz pomysłu na upominek? A może myślisz o tym, jak miło zaskoczyć klientów? AmKarta to idealna propozycja w obu tych przypadkach.
Tę wyjątkową kartę podarunkową można wykorzystać aż w ponad 200 restauracjach światowych marek oferujących doskonałe jedzenie i fantastyczną atmosferę! Lunch w KFC, a może kolacja z przyjaciółmi w Pizza Hut? Wybór należy do Ciebie, a płatności dokonasz korzystając z AmKarty.

Żeby kupić AmKartę, skontaktuj się z amrestgiftcardpl@amrest.eu.