Serowe Macaroni Wrapper - cena, promocje, dostawa

SEROWE MACARONI WRAPPER

29,99

Solidny, rozgrzewający wrapper dla wymagających. Nasza nowość to ręcznie panierowany, świeży i skropiony sokiem z limonki kawałek kurczaka w połączeniu z kremowym makaronem zatopionym w serze z dodatkiem chrupiącej, prażonej cebuli, bekonu, sałatki szwedzkiej oraz aromatycznego Cheddara. To wszystko dopełniają dwie porcje sosu Nacho Cheese i unikalna przyprawa Original Recipe.
Serowe Macaroni Wrapper - cena, promocje, dostawa

Serowe Macaroni Wrapper - cena

Aby sprawdzić cenę produktu musisz podać swój adres klikając w przycisk “Zamów z dostawą” lub wybrać najbliższą restaurację klikając w przycisk “Zamów i odbierz” na górze strony.

Serowe Macaroni Wrapper - skład i przepis

Opis i skład każdego dania znajduje się na górze strony. Dokładną listę składników, alergenów oraz wartości odżywczych (w tym liczbę kalorii) możesz odnaleźć w dokumencie Wartości odżywcze i alergeny oraz w restauracjach na odwrocie podkładki na tacę.

WRAPY - promocje i kupony

Aktualne informacje o promocjach znajdziesz na liście produktów w sekcji “Promocje” - podając swój adres lub wybierając najbliższą restaurację. To samo znajduje się w naszej aplikacji mobilnej, gdzie dostępne są również wszystkie kupony.

ZAMÓW PRZEZ TELEFON+48 22 536 36 36Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.
BEZPIECZEŃSTWOBezpieczne płatności on-line